WESELE W PIN-UP STUDIO

25 maj WESELE W PIN-UP STUDIO

Ślub to dla wielu z nas najważniejszy dzień w życiu….

Dlatego właśnie chcemy świętować to niezwykłe wydarzenie z naszymi bliskimi. Organizacja wesela wiąże się ze żmudnymi przygotowaniami, obejmującymi zarówno wybór menu, miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, jak i wystrój sali. Idealnym miejscem na wesela w Warszawie jest PIN-UP Studio.

Nasze przestronne wnętrza umożliwią zorganizowanie przyjęcia na kilkadziesiąt osób. Nowoczesna sala świetnie współgra z eleganckim wystroju to doskonała przestrzeń, dopełniająca każde wyjątkowe wydarzenie.

PIN-UP Studio mieści się w ścisłym centrum Warszawy, co ułatwia komunikację. Wnętrze możemy dopasować do Państwa potrzeb, tak aby spełniało wszelkie oczekiwania w ten wyjątkowy dzień.

Oczywiście istnieje możliwość zorganizowania w naszym Studio nie tylko przyjęcia weselnego, ale i innych imprez okolicznościowych takich jak urodziny, rocznice ślubu lub imprezy służbowe.

Wybór PIN-UP Studio jako miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie gwarantuje powodzenie przedsięwzięcia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nie musieli się Państwo niczym martwić i mogli zająć się wyłącznie świętowaniem.