Sprzęt

Każde przedsięwzięcie wymaga odpowiedniej oprawy technicznej, aby mogło być w pełni profesjonalnie zorganizowane. Kiedy realizujemy sesję zdjęciową, film czy organizujemy event muzyczny, to oczekujemy idealnego efektu, który usatysfakcjonuje nie tylko nas, ale i naszych wymagających Klientów.

Wiemy jak istotnym czynnikiem jest dobry sprzęt, a naszym celem jest wspieranie Państwa działań artystycznych. Dlatego z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy wypożyczalnię, w której zgromadziliśmy sprzęt oświetleniowy i sceniczny.

Dysponujemy sprzętem najlepszych producentów w branży, takich jak: Hasselblad, Broncolor, Canon, Avolites, czy Meyer Sound. Posiadamy pełne zaplecze techniczne, a także zasilanie o mocy 200 kW.

W PIN-UP Studio istnieje możliwość korzystania z nowoczesnych technologii multimedialnych, co ułatwia organizację konferencji na światowym poziomie. Połączenie nowoczesnego sprzętu oświetleniowego i scenicznego z minimalistycznymi, a zarazem przestronnymi wnętrzami daje gwarancję udanej sesji fotograficznej, planu filmowego oraz zapewnia sukces zorganizowanego eventu.

p9Sprzęt Foto-Video

pinup-equipment

p9 Sprzęt Eventowy

pin-up event