Sesje fotograficzne warszawa

15 mar Sesje fotograficzne warszawa

Jeżeli szukają Państwo studia przystosowanego do realizacji sesji fotograficznych w Warszawie, to PIN-UP Studio jest idealnym do tego miejscem. Do dyspozycji Klientów przygotowaliśmy pięć pomieszczeń i o różnej wielkości, aby mogli Państwo przeprowadzać mniejsze i te większe sesje fotograficzne wymagające wyjątkowych warunków. Wysokie wnętrza, osiągające nawet do ośmiu metrów, pozwalają na zastosowanie najlepszego oświetlenia, bez kompromisów. Taka nieograniczona przestrzeń o neutralnym i nowoczesnym wystroju umożliwia budowanie scenografii, której wymaga plan zdjęciowy.

Dla ułatwienia przebiegu realizacji sesji fotograficznej dostępna jest przestrzeń backstage wraz z garderobą stanowiskami do charakteryzacji. Dzięki temu nawet w trakcie realizacji zdjęć, mogą być prowadzone przygotowania kolejnych modelek, co przyspiesza pracę i nie zaburza płynności działania.

Aby efekty pracy podczas sesji zdjęciowej były jeszcze bardziej satysfakcjonujące, istnieje możliwość wypożyczenia najwyższej jakości sprzętu fotograficznego. Mogą Panstwo skorzystać ze sprzętu takich doskonałych marek jak: Hasselblad, Canon, Manfrotto, Profoto.