Studio fotograficzne warszawa, Studio fotograficzne warszawa wynajem

15 mar Studio fotograficzne warszawa, Studio fotograficzne warszawa wynajem

Doskonale wiemy jak ważne podczas sesji fotograficznej jest odpowiednie wnętrze. Specjalnie dla wymagających klientów przygotowaliśmy kilka wnętrz o zróżnicowanej powierzchni i wysokości. Wśród nich znajduje się niezwykłe wnętrze o wysokości 8 metrów i powierzchni 800 m². Przeszklony sufit wprowadza do pomieszczenia naturalne światło. Taka przestrzeń pozwala na realizację najbardziej wymagając11696273_855753971172634_3159353289491332694_o backstage20 sprzetych i skomplikowanych projektów. Umożliwiamy wynajem nie tylko studia fotograficznego, ale i sprzętu na najwyższym poziomie.

W PIN-UP Studio mogą Państwo skorzystać z profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz oświetleniowego. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii można zapewnić podczas sesji zdjęciowej najlepsze oświetlenie, a zdjęcia rejestrować w najwyższej jakości. Profesjonalne zaplecze techniczne zapewnia sukces każdej sesji fotograficznej. Każde z pomieszczeń studyjnych posiada garderobę oraz przestrzeń niezbędną do przygotowań.

Studio fotograficzne PIN-UP znajduje się w centrum Warszawy. Do dyspozycji Klientów przygotowaliśmy podziemny parking dla jeszcze większej wygody i komfortu korzystania ze studia.